Petek Z.

Bir güzellik merkezinde çalışıyorum. İşim gereği, her zaman bakımlı olmaya çalışırım. Kadınsı giyinmek de her zaman hoşuma giden birşeydir. Yazın herkes göbeği açıkta bırakan t-shirt’ler giyiyordu. Çok özensem de, ben göbeğim yüzünden giyemedim ve bir türlü eriyemeyen göbeğime sinir oluyordu. Sabahları sirkeli sular içiyordum. Beslenmeme dikkat ediyordum ama ne yapsam olmuyordu. Bir gün cilt bakımı yaptığım bir müşterimle sohbet ederken, bir türlü eritemediği bel bölgemdeki yağlarımdan dert yandım. Meğerse onun başında da böyle bir dert varmış ve operasyon geçirip, kurtulmuş. Bana liposuction konusunda uzman olan doktor Volkan Kıyak’tan bahsetti ve birlikte randevu alıp, kendisini ziyarete gittik. Kısa sürede operasyonumu oldum ve iyileştim. İki gün boyunca ağrı kesicilerle, ağrılara karşı dayandım ve devamında uygulamam gereken süreci uyguladım. Şu anda halimden çok memnunum. Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri, kesinlikle bu!

Neşe T.

42 yaşındayım. Ben kendimi havalı bulurum ama üst kısmım ince olsa da, kalça ve basen kısmım beni kalın gösteriyordu. Yaşımın ilerlemesi yüzünden mi acaba sonuç alamıyorum diye düşünmeye başladım. Bu durum bende yavaş yavaş takıntı halini almıştı. Üstelik  spor da yapıyordum. Çözümler arasında liposuction’ın da yer aldığını biliyordum ama korkuyordum. İnce çubuklar yardımı ile fazla yağlarım vakumlanıp, alınabilirdi ama nasıl olacaktı!

İnternette yaptığım araştırmalarda doktor Volkan Kıyak ismini buldum. Yaptıranlar da hallerinden memnun gözüküyordu. Bende kendisine ulaşıp, randevu aldım. Operasyon gününü belirledik. Herşeyin bu kadar çabuk yoluna gireceğini hiç düşünemezdim. İlk üç gün çok fazla ağrım oldu. Ağrı kesiciler ile rahatladım ve sonra korse takmaya başladım. Şu andaki halimden çok memnunum. Volkan Kıyak hocama minnettarım.

Gizem A.

20 yaşımdan itibaren hep 5 kilo fazlam olduğunu söyler dururdum ama onu bir türlü veremezdim. Özellikle de, bel bölgemde olan yağlarımdan nefret ediyordum. Spor salonuna kaydım olsa da, iş vs. yoğunluktan düzenli gitme imkanım olmazdı. Yaz tatilleri beni korkuturdu. Çünkü bikini içerisinde kendimi iyi hissetmiyordum. Bir arkadaşımın önerisi ile liposuction ile yağ aldırma işleminden haberdar oldum. Doktor Volkan Kıyak ile bu sayede tanıştım. Randevuya gittim ve kısa sürede de operasyonum gerçekleşti. Herşeyin bu kadar kolay ve çabuk olabileceğini hiç düşünmemiştim. Birkaç saatlik bir işlem ile bedenime yapışıp kalan yağlardan kurtuldum. Üzerinden henüz 4 ay geçmesine rağmen halimden inanılmaz memnunum.

Melike S.

45 yaşındayım ve bu zamana kadar hep orantısız bir vücuda sahiptim. Kalçam yok denecek kadar dar, belim ise kilolu gibi kalın görünüyordu. Normalde 38 bedene sığabilecekken, belimden dolayı 42 beden giyordum. Belimdeki yağlanma inanılmaz kafama taktığım bir şeydi. Sonunda birkaç arkadaşımla konuştum ve liposuction ile tanıştım.

Bir arkadaşım bana Volkan’beyi önerdi. Alanında uzman bir isimdi ve çok başarılı operasyonlar gerçekleştirmişti. Ön görüşme sırasında beni epeyce rahatlattı ve artık yağlarımdan kurtulacağıma emindim. Benim ağrı eşiğim düşüktür, ilk 3 gün biraz ağrım oldu, sonra hafifledi.  Vaser liposuction yaptıralı 8 ay oldu. Şu andaki halimden çok memnunum ve keşke bunu yaptırmak için bunca yıl beklemeseydim. Artık her aldığım üzerimde çok güzel duruyor, halimden gerçekten de çok memnunum.

Zübeyde Ç.

Karın ve kalça bölgemi inceltmek için her yolu deniyor ancak istediğim sonucu bir türlü alamıyordum. Liposuction işlemini herkesten duyuyordum ancak cesaret edemiyordum. İşleme karar vermeden önce epey araştırma yaptım. Özellikle bu konuda çok tecrübeli bir plastik cerrah olması benim için çok önemliydi. Sonunda Volkan Kıyak hocam ile tanıştım.

Doktorum beni operasyon öncesi ve sonrası ile ilgili çok detaylı olarak bilgilendirdi. Kendisinin tecrübesine güvenerek hemen karar verdim. Şimdi ne kadar doğru bir karar verdiğimi tekrar anlıyorum. 20 senedir çözüm bulamadığım yağlarımdan vaser liposuction sayesinde kısa zamanda kurtuldum. Şimdi mutluyum.

Azize S.

25 yaşındayım ve üniversite son sınıftayım. 1.65 boyunda ve 72 kilodaydım. Bu kalın halimden sıkıldım ve ilk olarak spora başladım. Spor + pilates ve sağlıklı beslenmek derken, bir yılda tam 17 kilo verdim ve şu anda 55 kiloydum. Zayıfladıktan sonra çevremde daha çok dikkat çekmeye başladım ve çok iltifat alıyordum. Açıkçası çok daha aktif de olmuştum. Daha hızlı yürüyor, daha hızlı merdiven çıkıyordum. Kollarım, bacaklarım, kalçam vs. derken, her yerimde incelme oldu ama bel bölgemdeki yağlardan tam olarak kurtulamadım. Okulda ismi sık sık geçen bir doktor Doktor Volkan Kıyak ismi vardı. Çok başarılı olduğunu okuldaki sorunlu arkadaşlarımdan duyuyordum. Onlarca kilo veriyorsunuz ama bazı yağlı bölgeler öyle inatçı ki, liposuction olmadan kurtulamıyorsunuz.

Operasyon geçiren bir kız arkadaşım vasıtasıyla Volkan Bey’e ulaştım. Randevuya gittiğimde bazı sakıncalarım vardı ama konuştukça rahatladım. Operasyon gününü belirledik ve operasyonum tam iki saat sürdü. İlk gün anesteziden dolayı bir şey hissetmesem de, ertesi gün epeyce ağrım oldu ve ağrı kesicilerle kendime gelebildim. Korse kullanmaya, kilolu dönemimden alışkındım. Bir süre özel bir korse ile gezdim ve devamında da toparlanmaya başladım. Belim şu anda tam da istediğim inceliğe sahip. Eski kalın ve hantal görünümümden kurtulup, yeni hayatıma başladığım için çok memnunum.

Ceyda M.

Yaz ayları geldiğince beni hep bir stres kaplıyordu. Arkadaşlarımın hepsi ince ve narinken, ben hepsinden daha kalındım. Kalçam, vücuduma oranla büyüktü, bacaklarım enlemesine doğru yayılmıştı. Bir şey yapmalıydım ama ne? Hızlı zayıflama yöntemleri ile ilgili olarak bir araştırma içine girdim. Liposuction bir zayıflama yöntemi değil, bölgesel incelmedir gibi bir yazı okudum ve aradığımı bulduğumu anladım.

Ben de normal kilodaydım ama sadece kalça ve basen bölgemde yıllardır dikkat etmeme rağmen yok olmayan yağlarım vardı. İnternet araştırmalarım sonucunda Volkan Hoca’ya ulaştım. Karşılıklı konuştuğumuzda bana, yaza kadar istediğim vücut şekline girebileceğimi söyledi. Birkaç gün sonrası için müsaitliği vardı ve hemen operasyon gününü belirledik. Liposuction ile yağ çektirme işlemi bir buçuk saate civarı sürmüştü. İnternette okuduklarımda olduğu gibi aşırı ağrım olmadı benim, sanırım ağrı eşiğim birçok insana göre daha yüksekti. O her yorumda okuduğum, meşhur korsenin tadına bende baktım tabii ki zorunlu olarak. Kısa sürede toparlandım ve şimdi yaz tatilleri için hazırım.

Nesrin Z.

Bu işlemi yaptırmadan önce 5 sene düşünmüştüm, internette okuduğum yazılar sebebiyle bazen çok heyecanlanıyordum, bazen de kararsız kalıyor, sürekli erteliyordum. Benim çok fazla yağ problemim yoktu, sadece göbek ve bel bölgesindeki yağlarımı çok dert ediyordum. Daha sonra bir arkadaşımın referansı ile Doktor Volkan Kıyak ile görüştüm. Tüm sorularımı ve endişelerimi kendisine aktardım.

Sonunda karın ve bel bölgemdeki yağları aldırmak için vaser liposuction yaptırmaya karar verdim. Volkan bey ilk gece biraz ağrım olabileceğini ve hastanede yatarsam daha konforlu olacağımı söyledi ve bende kabul ettim. İlk gece gerçeken biraz ağrım oldu ancak ilaçla rahatladım. Ertesi gün eve geldim. İlk günler düzenli olarak ağrı kesici ilaçlar kullanmaya devam ettim. Kendimi zorlayacak bir hareket yaptığımda ağrım oluyordu, bunun dışında çok zorlanmadım. .Bir hafta sonra işe döndüm ve tekrar çalışmaya başladım. Yaptırmayı düşünen kişilere tavsiyem ilk hafta kendinizi zorlayacağınız işlerden uzak durmalısınız, sonrası zaten geçiyor. Şimdi sonuçtan o kadar mutluyum ki anlatamam. Artık bikini giydiğimde göbeğim ve yanlardaki yağlardan utanmayacağım. Neden bunun için 5 sene boşuna beklemişim diyorum. Teşekkürler Volkan hocam.

Perihan M.

Vaser liposuction için Londra’dan İstanbul’a geldim. Bacak ve kalçalarımdaki yağlardan kurtulmak istiyordum. Volkan beyin bu konuda tecrübesine çok güvendim. Operasyon tahminimden daha kolay geçti. İşlem sonrasında ilk 1-2 gün biraz ağrım oldu ancak sonrasında pek bir rahatsızlık hissetmedim.

Korse kullanmayı genel olarak pek sevmem bu sebeple 2 ay boyunca korse kullanmak bana bira zor geldi. Neyse ki şimdi rahatım. Vücudumun yeni şeklinden ve doktorumdan çok memnun kaldım. Benden sonra 2 arkadaşım daha yaptırdı.

Meltem A.

Karın bölgesi ve yanlardaki yağlarım için vaser liposuction yaptırdım. İşlem sonrasında kendi konforum için bir gece hastanede kalmak istedim. Ertesi gün kendi kullandığım araba ile evime gelebildim.

İlk günlerde bile kendi işlerimi yapmakta zorlanmadım. Ancak çocukların bakımınıda yapmak biraz zor olabileceğinden ilk günlerde annemi yardıma çağırdım. 5. gün rahatlıkla gezmeye çıkabildim ve hiçbir zorluk yaşamadım. İlk 2 hafta hafif kas ağrısı gibi ağrılar hissettim ama çok problem olmadı. Sonunda yağlarımdan kurtuldum ve iyi ki yaptırmışım diyorum.

Estetik ve Plastik Cerrahi Op.Dr. M. Volkan Kıyak

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim dalında uzmanlığını tamamlamıştır. İngiltere ve Almanya’da eğitim amaçlı çalışmalarda bulunan M. Volkan Kıyak bugüne kadar 10.000’den fazla estetik operasyon gerçekleştirmiştir. İstanbul Nişantaşı’nda bulunan kendi kliğinde hastalarına hizmet vermektedir.


7/24 Whatsapp Soru Hattı

Fiyat ve tüm sorularınız için canlı destek